lead1 (1)

  1. Sosyal Mesafeyi Koruyan , Hijyenik Okul

  Çocuklarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda bulunması önceliğimizdir. Fiin Koleji olarak Acbıbadem kampüsümüzde, tıbbi hijyen teknolojileri UVC ve Ozon cihazları ile tüm alanlarımız ve eğitim materyallerimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Tamamen hijyenik ortamlarda sosyal mesafeyi gözeterek eğitim veriyoruz.

  lead1 (2)

  2. Finlandiya Eğitim Sistemi®

  Finlandiya Eğitim Sistemi® merak uyandırma, araştırmaya sevk etme ve deneyimlemeyi baz alan eğitim sistemidir. Fiin Koleji olarak, öğrencilerimizi sürekli ve detaylı olarak gözlemliyor, raporluyor bu sayede yetenek ve eğilimlerini uluslararası ölçekler ile tespit ediyoruz. Kişiye özel öğrenme programları ile öğrencilerimize, özel bir gelişim süreci sağlıyoruz.

  erken-kayit
  lead1 (3)

  3. İngilizce - Fransızca Yabancı Dil Eğitimi

  Fiin Koleji’ne özgü Circle System ile anaokulundan itibaren multi-disipliner İngilizce ve Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Bu sayede dili yaşayarak öğrenen öğrencilerimiz için kalıcı sonuçlar elde ediyoruz. İngilizcede Cambridge Young Learners ve Fransızcada DELF sınavlarına hazırlık yapılarak öğrencilerimizin dil yeterliliklerinin uluslararası geçerliliği olan sınavlarla belgelendirmesi sağlanır

  lead1 (4)

  4. Butik Okul Yaklaşımı

  Kalabalıklar içinde kaybolmayan ve bireysel farklılıkları keşfedilen ve geliştirilen bireyler çok daha başarılı olurlar. Fiin Koleji, butik okul yaklaşımı ile her bir bireyin, kendine özgü yetenek ve ilgi alanlarıyla özel ve benzersiz olduğunu kabul eden, kadro, program, fiziki imkânlarla bu farklılıkları ortaya çıkartan bir anlayış sistemi sunuyor.

  FİİN KOLEJİNİ YAKINDAN TANIYIN

  EĞİTİM UZMANIMIZ SİZİ ARASIN